czwartek, 24 maja 2012

HPAT podbija Chorzów, czyli o zawodach słów kilka :)

Wprawdzie zawody odbywały się już kilka razy w tym roku, ale nasi Klubowicze rozpoczęli sezon w maju.
Na pierwszy ogień poszły Magda z Milką. Nasz blond-kary duet wybiegał sobie na zawodach w Mińsku Mazowieckim 1 miejsce w jumpingu. Rozpiera nas duma :)
Następnie nadeszły wyczekiwane zawody w Chorzowie. 19 i 20 maja pod Stadionem Śląskim w słońcu i duchocie wybiegaliśmy sobie naprawdę super lokaty!
Humory dopisywały:

W kategorii large Natalia i Jimmy zajęli 4 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 miejsce w dodatkowym jumpingu, a Chili 1 miejsce w jumpingu i 1 miejsce w klasyfikacji generalnej. Kategorię medium podbiła Milenka dumnie stając na podium na zaszczytnym pierwszym miejscu w sobotę i drugim w niedzielę (klasyfikacja generalna). W obu dodatkowych jumpingach Mila też stała na podium- 2 i 3 miejsce.
Filecik wybiegał sobie pierwsze miejsce w agility (w niedzielę).
Agata z Fioną zajęły 2 miejsce w sobotnim egzaminie. Podobno te zawody mają zakończyć sportową karierę Fiony :) Bardzo dobre miejsca wybiegała sobie też Bogusia z Desti, która w obydwa dnia zajęła 2 miejsce w egzaminie A2, w sobotę 3 miejsce w jumpingu open, a w niedzielę w klasyfikacji łącznej agility i jumping open była 3!
Rozbiegaliśmy się na zawodach mocno, dlatego od razu, z rozpędu w kolejną niedzielę, 27 maja organizujemy III HPATowe Zawody Klubowe. Chętnych zapraszamy do oglądania :)