czwartek, 25 października 2012

Finał Pucharu Polski 2012

W weekend 13-14 października odbył się w Chorzowie Finał Pucharu Polski agility. Ponieważ to dosłownie "rzut beretem" od Gliwic startowało sporo zawodników z naszego klubu. 
Zawody były super zorganizowane, wszystko szło sprawnie, a do tego sędzia była naprawdę bardzo sympatyczny i również kibicował wszystkim zawodnikom. Układał ciekawe torki, które tylko na pozór wydawały się łatwe, było kilka długich, prostych odcinków na których trzeba było moooocno wyciągać nogi ;)
Klubowiczom udało się wybiegać całkiem dobre miejsca. Magda z Milką miały weekend trzecich miejsc :) W sobotę w klasyfikacji generalnej były trzecie, w dodatkowym jumpingu trzecie. W niedzielę w jumpingu dodatkowym również trzecie. Milka wygrała dużo "Psismaczków", dzięki temu zaliczyła weekend do bardzo udanych. Ewa miała małe problemy z opanowaniem Fileta, który ciągle miał inną wizję torów :)
Bogusia debiutowała w Chorzowie w "trójkach", mimo naprawdę mocnej konkurencji poszło jej nieźle- 5 miejsce w agility open w sobotę. Chili i ja debiutowałyśmy w klasie open, w sobotę głównie zaliczałyśmy widowiskowe disy :D W niedzielę udało się nam zająć 3 miejsce w klasyfikacji łącznej A+J open.
Organizatorzy zamówili doskonałą pogodę. Dziękuję im za super zawody, miło jest wracać po skończonych biegach do domu, a nie do namiotu :D
Czekamy z niecierpliwością na wiosnę i kolejne "Hopsterowe" zawody!


[foto Alicja Zmysłowska]


Tymczasem za tydzień, w weekend 3-4 listopada odbędzie się u nas seminarium z Marzeną Domińczak, są w tej chwili miejsca dla obserwatorów. Zapraszam chętnych :)1 komentarz:

  1. Fajny blog!
    Zapraszam do nas!Zaobserwuj plis! http://zdaniembombiego.blogspot.com/ i http://konienaszswiat.blogspot.com/
    Pozdrawiamy i dziękujemy! ZU

    OdpowiedzUsuń